Haber

Kılıçdaroğlu’nun programına 30 kişiyi göndermek isteyen Melih Gökçek’e Oğuzhan Uğur’dan yanıt

Cumhurbaşkanlığı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuk olacağı programa 30 kişiyi göndermek isteyen Melih Gökçek’e Oğuzhan Uğur yanıt verdi.

Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur, 14 Mayıs seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu programına davet ederek, “Kemal Bey gençler Mevzular Açık Mikrofon’da sizleri bekliyor. Uzun zamandır bekliyorlar ama Bu beklenti, seçimin ikinci turuyla birlikte telefonlarımızı kilitleyecek boyuta geldi” dedi.

Bu çağrının ardından Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Mevzular Açık Mikrofon” programına katılacağı açıklandı.

Bu açıklamanın ardından Hasret Gürses’in programına katılan Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de bu programdan alıntı yaparak kontenjan daveti yaptı. “Bu sefer konuğuna iltifat etmek istediğini açıklamalarından net bir şekilde anlıyoruz. Tarafsızsanız bana bir kota verin size 30 genç göndereyim…” dedi.

Oğuzhan Uğur, Melih Gökçek’e şöyle yanıt verdi: “Öncelikle çok zarifsiniz ama benim tarafsızlığımı halka kanıtlamanıza gerek yok, zaten yapıldı. kontenjan ama 30 kişiden biraz fazlasını takdir edersiniz.Zaman açısından da çok sıkıntı yaşarız.Dilerseniz otuzun sıfırını atalım (o zaman 6 sıfırınız vardı zannetmiyorum) sıfır bir kelimedir) ve sayıyı üçe indirin ve onları memnuniyetle karşılayın.”

Melih Gökçek’ten cevap gelmeyince tekrar yazıp numarasını istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu