Ekonomi

İnnova, “Harika Bir Çalışma Yeri” unvanını aldı

Türk Telekom’un iştiraki İnnova, kurum kültürü ve çalışan deneyimi konusunda bağımsız ve küresel bir otorite olan Great Place to Work Enstitüsü tarafından yapılan analizler sonucunda “Harika İşyeri Sertifikası”na layık görüldü. Türkiye’nin dijital dönüşüm yolculuğunda yerli teknoloji analizleri ile değerli çalışmalara imza atan İnnova, çalışan memnuniyetini ön planda tutan yenilikçi insan kaynakları uygulamalarının başarısını bu unvanla tescilledi.

“Örnek uygulamalarımız yenilikçilik ruhuyla devam edecek”

İnnova CEO’su Serdar Toraman, “İnnova’da oluşturduğumuz kurum kültürümüzün temelinde, insan odaklı yaklaşımı işimizin her aşamasında benimsemek ve çalışanlarımızı yenilikçi fikirler geliştirmeye teşvik eden bir iş ortamı sunmak yatıyor. ve potansiyellerini ortaya çıkarır. Dünyanın en nezih iş yeri kültürüne sahip şirketlere verilen Great Place to Work sertifikasını almaya hak kazanmamız, çalışanlarımızın memnuniyeti ve mesleki gelişimleri için uyguladığımız uygun maliyetli İK uygulamalarımızın başarısını da kanıtlamıştır. Ekip liderlerimize yönelik eğitim programlarımız ve kullandığımız yetenek yönetim sistemi, açık iletişimi ve mesleki gelişimi destekleyen, inanç ve liyakate dayalı, kapsayıcı bir çalışma ortamına sahip olmamızda değerli katkılar sağlamaktadır. Şubemizde çıtayı yükselten yetenekli ekibimize en yeterli iş yeri deneyimini yaşatmak için şirketimizin adına ilham veren yenilikçilik ruhuyla örnek teşkil edecek yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz.”

İşyeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda küresel bir otorite olan Great Place to Work, “Harika Bir İşyeri” deneyimini neyin oluşturduğunu tanımlamak için dünya çapında 30 yılı aşkın süredir yürüttüğü Güven Endeksi anketini uyguluyor. Great Place to Work Enstitüsü’nün analizleri, kurum kültürü ve çalışan deneyimi alanında dünyada yapılmış en çok tercih edilen ve en kapsamlı araştırmadır.

haberbozkir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu