Haber

AK Partili Kaya, Menderes’i ziyaret etti

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, üretimi tamamlanan Menderes Devlet Hastanesi’nin 16 Ocak’ta hasta kabulüne başlayacağını bildirdi.

Kaya, yaptığı yazılı açıklamada, Menderes’te vatandaşlarla toplantıya geldiklerini, mahalle muhtarlarının istek ve taleplerini dinlediklerini kaydetti.

Menderes Devlet Hastanesi’nin 16 Ocak itibarıyla hasta kabulüne başlayacağını kaydeden Kaya, hastanenin resmi açılışının 17 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla yapılmasının planlandığını bildirdi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesinin Mendereslileri esarete mahkum ettiğini savunan Kaya, yolların çukurlaşması ve altyapı sorunlarından dolayı vatandaşların büyük mağduriyet yaşadığını iddia etti.

Kaya dedi ki:

“Köylerde ve kırsalda çok su ve kanal altyapısı görüyorlar. Yazlık bölgelerde vidanjörler dolaşıyor. Yıllardır söz verdikleri arıtma yatırımlarını gerçekleştiremiyorlar. Yatırım yapmıyorlar ama yatırım yapmıyorlar.” zam yapmasını biliyorlar.İzmirli vatandaşlarımız Türkiye’nin en pahalı suyunu kullanıyor.Sızıntıyı çözemeyenin maliyeti yüksek.Fatura olarak hemşehrilerimizin sırtına biniyor.”

harmancikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu